Iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ – kilnius darbus darantys herojai

 Iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ – kilnius darbus darantys herojai

Žmonės, kurie susidūrė su sunkia diagnoze ir nepasiduoda yra įkvepiantys, daro kilnius darbus bei siekia savo užsibrėžtų tikslų, svajonių yra iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ herojai. Iniciatyvos tikslas – nudažyti Lietuvą skirtingomis spalvomis ir jų dėka, mažinti socialinę atskirtį. Prie pokyčių visuomenėje gali prisidėti kiekvienas, dalindamasis istorijomis bei sklaida apie iniciatyvą, kitas būdas – įsigijant rankų darbo marškinėlius: https://cutt.ly/2zIfw63

Marškinėliai yra kiekvienos istorijos simbolinė dalis, jie pasakoja ligos istoriją, kuri perteikiama menu, vieni jų su nupieštu žmogumi laikančiu kraujo lašo formos balioną, o vyraujanti oranžinė spalva yra lėtinės mieloleukemijos spalva, kita pasakojantys apie kitas istorijas.

Iniciatyvos autorius Dalius Stankevičius, prieš metus susidūrė su baugios ligos diagnoze – cukriniu diabetu.

2020 m. lakpričio 14 d. minint pasaulinę cukrinio diabeto dieną, iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ transliavo nuotolinę konferenciją cukrinio diabeto tematika. Tiesioginės transliacijos metu, įžvalgomis dalinosi savos srities profesionalai, mokslininkai bei medikai.

Iniciatyvos „Skirtingos spalvos“ laidos talpinamos „YouTube“ platformoje bei „Facebook“ socialiniame tinkle.

Visos laidos esančios „YouTube“ kanale 

Norint pasidalinti savo istorija, galima rašyti el. paštu skirtingosspalvos@gmail.com

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *