Alytaus miesto atgaiva – fontanai

 Alytaus miesto atgaiva – fontanai

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Karšta vasaros diena, kaitri saulė, nė vieno debesėlio, ar galėtų būti geresnė atgaiva, nei vanduo? Trykštantis fontanas, atgaivos salelė miesto fone, prabangos ženklas. Deja, ne kiekvienas miestas išgali išlaikyti fontanus ar skverus, kurie pritraukia atgaivos ištroškusius miestiečius ir svečius.
Alytuje fontanų galima suskaičiuoti net aštuonis, kai kurie iš jų veikia tik renginių metu, kiti pailsėti kviečia kiekvieną dieną.

Naujasis traukos centras, įspūdingai sutvarkyta erdvė miesto centre, Senamiesčio skveras, sutraukiantis ir jaunus ir pagyvenusius. Šio skvero viduryje esantis fontanas nepaprastai atrodo ir dieną, ir naktį, ypač kai apšviečiamas įvairių spalvų prožektoriais.
Senasis miesto parkas, niekuo nenusileidžia naujajai erdvei. Parkas garsėja įvairiaspalviais rožynais aplink įrengtą fontaną pušyno viduryje, tai nepakartojama unikali vieta.

Yra tokių fontanų, kurie atgaivą teikia tik renginių metu, tai šalia AKKC, Sporto ir rekreacijos centro, tačiau šiam trūksta lėšų remontui, todėl nėra eksploatuojamas.

Būtent minėtąjį fontaną ir esantį šalia prekybos centro „Žuvintas“ ketinama sutvarkyti ir paleisti. Šalia minėto prekybos centro bus rekonstruotas ne tik fontanas, bet ir esanti aikštė, čia vietos atsiras ir mažamečiams, bus įrengtos žaidimų aikštelės.

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *