Žalgirio arenoje kartu su Robbie Williams pasirodys alytiškių jaunimo roko grupė

 Žalgirio arenoje kartu su Robbie Williams pasirodys alytiškių jaunimo roko grupė

Alytiškiai, jaunimo roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“ išties gali save vadinti sėkmės kūdikiais, kaip teigia vienas grupės lyderių – Martynas. Grupė pasirodys kartu su legendiniu britų atlikėju – Robbie Williams, kuris pradėjo koncertinį turą „Let Me Entertain You Tour 2015“. Tai bus nepakartojamas renginys.

Balandžio 5 dieną, Kauno Žalgirio arena šėls ne tik nuo šio atlikėjo, bet ir nuo alytiškių. Alytaus roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“ dar šiais metais išleido savo pirmąjį muzikinį albumą, leido alytiškiams patirti tikrą roko euforiją, dabar tai leis patirti visiems Lietuvos gyventojams.

Ar nebaisu pasirodyti šalia tokių žvaigždžių kaip Robbie, vienas grupės lyderių – Martynas nelinkęs to sureikšminti: „Mums jo žinomumas įtakos neturi, atliekame savo darbą ir tiek“.

Paklausus, ar išgirsime legendinę grupės dainą „O, svajone“, visi gupės nariai vienbalsiai ištarė – TAIP!

Kitas grupės narys Tautvydas antrino, kad žinomumas nėra tas rodiklis: „Mums garbė, kad esame pakviesti koncerto organizatorių akomponuoti šiam gana garsiam atlikėjui“.

„Keturios plytos iki karuselės“ alytiškių roko grupė pasirodys Alytaus miesto dienų didžiojoje scenoje, bei kitąmet ves į kovą Alytaus chorą, projekte „Chorų karai“, o po kelių metų lips ant Eurovizijos atrankų scenos, prasitarė vienas grupės narių.

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *