Alytaus jaunimo roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“

 Alytaus jaunimo roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“

Alytaus jaunimo roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“. Jos nariai: Tautvydas Jakubėlis, Martynas Labukas, Antanas Dambrauskas ir Ignas Bendoravičius. Visi nariai mokėsi ar mokosi Alytaus muzikos mokykloje. Pokalbis vyko su grupės nariu Matynu Labuku, kuris ir papasakojo apie grupės kūrimosi pradžią, dabartį ir ateitį.

Kaip kilo idėja pavadinti grupę nestandartiniu pavadinimu?

Einant iš repeticijos galvojome pavadinimą, vienam kilo mintis pavadinti – 30 sekundžių iki Marso, o man Keturios plytos iki karuselės. Taigi pavadinimas atsirado visiškai atsitiktinai ir netikėtai.

Grupės pasiekimai:

Ši roko grupė, kurios pavadinimas visai netradicinis, aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, mokyklos, miesto renginiuose, 2012 – 2013 metai dalyvavo jau tradicija tapusiame Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkurse, kur vienais metai iškovojo pirmąją, kitais antrąją vietas.  Šiuo metu metu užsiima pirmojo muzikinio disko leidyba, kuriame bus įrašytos jų kūrybos dvylika dainų.https://www.youtube.com/embed/f5pLi6qZwj8

Grupės ateitis:

Grupės nariai, teigia, kad savo ateities nesies su muzika, tačiau viską laikas sudėlios.

Rokas yra nemirtingas, sako vienas grupės narių – Martynas Labukas.
Gitaristas, muzikos mokyklos auklėtinis,  grojantis Alytaus jaunimo simfoniniame orkestre „Svajonė“, taip pat muzikos mokyklos orkestre.

Ne ką talentingesni kitas grupės narys – Tautvydas Jakubėlis ir Antanas Dambrauskas, visi jie susieją vaikystę ir paauglystę su muzika.https://www.youtube.com/embed/kySEI9wtarI

Grupės sudėtis:

1-ji gitara / Vokalas – Antanas Dambrauskas
2-ji gitara – Martynas Labukas
Mušamieji / Pritariamasis Vokalas – Ignas Bendoravičius
Bosinė Gitara – Tautvydas Jakubėlis

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *