Į Alytų atkeliauja naujas šokių stilius – lindyhop’as

 Į Alytų atkeliauja naujas šokių stilius – lindyhop’as

Du būsimieji medikai – alytiškė Gabrielė Mickutė ir vilnietis Martynas Kučinskas atvyksta į Alytų parodyti ir išmokyti alytiškius naujo šokių stiliaus – lindyhopo.
„Būtų smagu, kad atsirastų motyvuotų ir užsidegusių, šokti norinčių žmonių. Mūsų tikslas, kad grįžus atgal į Vilnių, alytiškiai būtų perėmę šokio pagrindus ir galėtų mokyti kitus“, – pasakojo Gabrielė.

Abu studentai teigia, kad šokis, tai jų gyvenimo dalis, be jo neįsivaizduotų savo dienų, taip pat poilsis grįžus po įtemptų studijų. Būsimieji naujojo šokio stiliaus mokytojai sako, kad net gi pasirengę rengti socialus – socialinius, teminius šokių vakarus, tokių renginių Vilniuje padaroma po tris per savaitę, kai ne pamokų metu susirenka šokėjai pabendrauti ir kartu pašokti. Tai yra linksmiausia lindyhopo dalis, sako Gabrielė.

Lindyhopas – laisvės šokis

Lindy hop– tai afroamerikiečių sukurta šokio kryptis, atsiradusi Niujorke XX a. 3-čio dešimtmečio pabaigoje. Pirmasis lindy hopą sušoko Dynas Kolinzas 1935 metais.

Nei vienas šokis negali suteikti tiek laisvės ir saviraiškos kiek lindis, jame atsispindi žmogaus polėkis, gerų manierų paisymas ir sykiu visiškas laisvumas. Vaikai, mokydamiesi šio šokio, visiškai pasikliauja savo jėgomis bei įsijausdami į šokį pamiršta visas kamuojančias problemas. Be to, lindis suartina šokančią porą ir padeda rutuliotis tolesniam gražiam bendravimui. Šiam šokiui amžiaus cenzas negalioja!

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *