Atsistatydino „AVJOSAS“ pirmininkas Povilas Labukas

 Atsistatydino „AVJOSAS“ pirmininkas Povilas Labukas

Kovo 18 -ąją dieną po įvykusio posėdžio iš AVJOSAS (Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“) pirmininko pareigų pasitraukė Povilas Labukas.  Vieną kartą nušalintas AVJOSAS narių, antrą kartą perrinktas rugsėjo mėnesio viduryje, žadėjo padaryti esminius pakeitimus organizacijoje, sukurti organizacijos tinklalapį ir pan. 
Viename iš Alytaus tinklalapių teigiama, jog buvęs pirmininkas nepasiekė užsibrėžtų tikslų, nesukūrė tinklalapio, tačiau jo veiklos rezultatai yra stulbinantys. Per trumpą laiko tarpą jis subūrė naują komandą, kurią sudarė per 50 žmonių, net 30 savanorių, paruošė ir suorganizavo visiškai naujus renginius „AVJOSAS Kalėdos“, „AVJOSAS debatai“, kovo 11 – osios dienos renginių ciklas. Dalyvaudamas mokymuose sava patirtimi dalijosi su visa komanda. Per savo neilgą vadovavimo laikotarpį buvo pradėta rengti ilgalaikė organizacijos strategija, sukurta etikos komisijos vizija, bendromis pastangomis  sukurta  AVJOSAS internetinė svetainė.

 AVJOSAS buvusio pirmininko komentaras

Kaip pats Povilas Labukas informavo,  atsistatydinti privertė asmeninės priežastys, t.y. įtemptas mokymosi režimas, pasiruošimas artėjantiems abitūros egzaminams.
Norėdamas padėkoti su juo kartu dirbusiems ir kūrusiems ateities organizaciją, jis žeria kritiką Alytaus portalui – Alytausgidas.lt, už itin netiksliai pateiktą informaciją (žr. nuoroda). Jis teigia, kad AVJOSAS organizacijos veiklos spektras yra labai platus, neakcentuojamas tik tinklalapio būtinumu. Nors tinklalapis sukurtas, jame pateikta visa informacija, trūko išspręsti tik finansavimo klausimą.

Kaip pats Povilas pripažįsta: „Darbas buvo itin įtemptas, ilgos darbo valandos biure, sukurta daug, atlikta naujų projektų, sugalvota naujų idėjų, tačiau skaudžiausia, kai įdedi didelę dalį savęs, o žmonės viešai parašo nežinodami esamos situacijos, nepasidomėję, kad esi tiesiog nieko nenuveikęs. Tai skaudžiausia“.

Laikinai organizacijai vadovaus Tomas Nikulinas.

AVJOSAS aktyviai bendradarbiauja su JRD (Jaunimo Reikalų Departamentas) ir LiJot (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) organizacijomis.

Kas yra AVJOSAS?

Organizacija vienijanti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, kuri formuoja ir įgyvendina jaunimo politiką. Taip pat koordinuoja jaunimo organizacijų veiklą, teikia joms svarbią informaciją, įvairias paslaugas, vykdo jaunimo organizacijų lyderių mokymus įvairiomis temomis, atstovauja jų interesams santykiuose su vietos valdžia, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba bei deleguoja jaunimo atstovus į miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *