JEMI.lt (Jaunimo.lt) tinklalapio įdomieji faktai

 JEMI.lt (Jaunimo.lt) tinklalapio įdomieji faktai

Pirmas kreipimasis į skaitytojus  buvo nedrąsus, pirmasis straipsnis buvo parašytas apie laisvalaikį mieste. Nuo jo ir prasidėjo mūsų istorija, kurią mes visą fiksavome, rinkome duomenis,  kaupėme savo duomenų bazėse ir pateikiame dabar Jums, mūsų skaitytojams.
Mes pirmuosius metus mes parašėme:

+ apie 700 straipsnių įvairiomis temomis

+ po kuriais buvo palikta per 350 komentarų;

Per metus augo ir tinklalapio lankomumas nuo 15-20  iki šiuo metu siekiančių 120-150 unikalių vartotojų per dieną.

Norėtume pasidžiaugti, kad didžioji dauguma ~50% mus atranda tiesiogiai vesdami mūsų tinklalapio adresą,  kita dalis ~40%  per socialinį tinklą „Facebook” ir tik mažiau negu 10% lankytojų per paieškos sistemas.

Šiuo metu mes dalinai esame užblokavę tinklalapio indeksavimą per paieškos sistemas, kad mus pasiektų tik tikri mūsų draugai, skaitytojai.

+ Per metus mus aplankė per 21 000 tūkst. unikalių vartotojų, tinklalapis buvo atverstas virš 100 000 tūkst. kartų. Vidutinis mėnesio lankytojų (unikalių) aktyvumas yra apie 2500.

Daugiausia vienu metu prisijungusių lankytojų esame turėje net 35, mums, naujokams,  tai dideli skaičiai.

Be šio tinklalapio mes turime grupes, socialinio tinklo „Facebook” platformoje.

Ten šiuo metu gerbėjų skaičius yra apie 1100 ir mūsų specialiame profilyje, kuris yra labai draugiškas – „Alytaus jaunimo draugas”,  gerbėjų skaičius apie 1500.

Tikime projekto sėkme ir manome, kad kitais metais šie skaičiai tik didės!

Didelis AČIŪ, visiems lankytojams, kurie lanko mus, skaito mūsų straipsnius, ypač dėkojame nuolatiniams lankytojams, kurie kiekvieną dieną peržvelgia atnaujinimus. Tik Jūsų visų dėka ir pasiekėme šiuos skaičius, ir atminkite, kad ne skaičiai lemia sėkmę, o žmogiškumas. 2014 m tinklalapis pakeitė adresą ir tapo Alytaus jaunimo draugas www.jaunimo.lt

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *