JEMI.lt (Jaunimo.lt) mini savo veiklos pirmąjį gimtadienį

 JEMI.lt (Jaunimo.lt) mini savo veiklos pirmąjį gimtadienį

Šiandien, kovo 12 diena. Lygiai prieš metus 2010, kovo 12 dieną, tiksliau vakarą, lygiai 23:59 buvo padėtas atskaitos taškas, kuris šiandien rodo jau 365 mūsų  veiklos dienas.  Būta visko.

Pokyčius nuo pirmųjų dienų vertinote Jūs, mūsų ištikimieji lankytojai.

Pirmosios dienos pripažinsime buvo nepaprastos, nauji atradimai, ryšiai, naujovės.

Viešai auditorijai projektą pristatėme kaip projektą skirtą išryškinti  miesto statybos naujoves, parodyti dėmesį  ir paskelbti pastebėjimus  iš miesto renginių. Pirmąją fotosesiją skyrėme Miesto dienoms.

Pačioje projekto gyvavimo pradžioje turėjome pagrindines straipsnių temas, kaip projektai, naujienos, ekologija.

Vis dėlto plėtėme savo veiklą, nusprendėme kreipti daugiau dėmeso į pažeidžiamiausių žmonių grupę – jaunimą.

Na, o dabar mes skiriame daugiau dėmesio naujienoms iš miesto gyvenimo, renginiams, statybų aktualijoms,  naujienoms iš mokyklų ar jaunimo organizacijų gyvenimo.

Džiaugiamės, kad per 365 dienų laikotarpį užsiauginome savo lankytojų ratą, skaičiai džiugina ir drąsina, kad kuo toliau, tuo daugiau jaunimo mumis pasitiki.

Esame dėkingi visoms organizacijoms patikėjusioms mūsų idėja, sukurti jaunimo draugą, tokį kokio nebuvo, artimą, draugišką, tokį kokį norite matyti.

Didžiausią AČIŪ tariame AMMT tarybai, su kuria vyksta glaudus ir šiltas bendravimas. Norėtume iš šios tarybos išskirti šiltą asmenybę, žurnalistę – Snieguolę, kurios neblėstančios mintys visada pasiekia Jūsų akis.

Mes, žinoma esame labai dėkingi ir visiems kitiems draugams, kolegoms, bendradarbiams, kurie patikėjo mūsų idėja ir apskritai, vis dar tiki šio projekto sėkme. Ačiū Jums visiems! 2014 m tinklalapis pakeitė adresą ir tapo Alytaus jaunimo draugas www.jaunimo.lt

Related post

Straipsnio komentavimas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *